Rekordowe Cersaie dla firmy CERRAD
Rekordowe Cersaie dla firmy CERRAD
1 października 2019

Rekordowe Cersaie dla firmy CERRAD

161 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 869 firm z 40 różnych krajów, w tym 338 zagranicznych, a wśród nich wyjątkowa prezentacja firmy Cerrad. Podczas tegorocznej odsłony Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie 2019 firma zaprezentowała kilkadziesiąt nowości na imponującej powierzchni 204 m2 stoiska. 

Od 23 do 27 września oczy całej branży ceramicznej zwrócone były w kierunku włoskiej Bolonii. Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie to najważniejsze wydarzenie branżowe tego typu w Europie. Przez pięć dni najlepsi producenci na rynku prezentowali swoje produkty, wyznaczali trendy, czerpali inspirację i zbierali opinie.

Tegoroczna edycja Cersaie była dla firmy Cerrad wyjątkowa. Po raz pierwszy w swojej historii wystawienniczej zaprezentowała bowiem wyłącznie nowości wyprodukowane specjalnie na okazję targów.

– Skonfrontowaliśmy naszą wizję aranżacji przestrzeni z opiniami najlepszych ekspertów z zakresu projektowania wnętrz i architektury. Zebrane informacje pozwolą nam podjąć decyzję, które
z naszych propozycji uzupełnią naszą bogatą ofertę produktową. Jesteśmy świadomi różnorodności oczekiwań naszych Klientów, tym bardziej cieszymy się, że nasze propozycje spotkały się z tak wielkim zainteresowaniem – mówi Karol Dzik, Członek Zarządu ds. Marketingu firmy Cerrad.

Cerrad jako marka globalna, eksportująca swoje produkty do ponad 50 krajów świata, jest obecna na bolońskich targach od 5 lat. Po raz pierwszy ekspozycja firmy zajęła imponującą powierzchnię 204 m2.

– Targi Cersaie stanowią doskonałą okazję, aby na międzynarodowym forum zaprezentować nasze produkty w wyjątkowych aranżacjach. Przygotowane przez nas stoisko stanowiło nowoczesny showroom, w którym pokazaliśmy naszym gościom kilkadziesiąt nowości inspirowanych pięknem otaczającego nas świata – mówi Tomasz Glegoła, Dyrektor ds. Marketingu firmy Cerrad.

Kolekcje Cerrad zostały docenione przez odwiedzających, co stanowi dowód na to, że polscy producenci  mają ogromny udział w wyznaczaniu ogólnoświatowych trendów i w pełni sprostają potrzebom aranżacyjnym projektantów i architektów wnętrz.