Społeczna odpowiedzialność biznesu

Przewagę konkurencyjną budujemy na innowacjach, oferując wyjątkowe produkty najwyższej jakości, ale również na relacjach, odpowiedzialnym traktowaniu otoczenia i zaangażowaniu w życie społeczne.

 

 

Każdego dnia w organizacji podejmujemy działania mające wpływ na społeczność, edukację rynku, poprawę jakości życia osób potrzebujących. Jako sponsor tytularny drużyny Cerrad Enea Czarni Radom wspieramy również sport i polską siatkówkę.

Człowiek przede wszystkim – to ludzie stanowią o sile Cerrad

Nigdy nie zapominamy o dbałości o największy kapitał – pracowników, czego dowodem jest prestiżowe wyróżnienie Cerrad i miano Pracodawcy Rzeczypospolitej 2019 roku.

Jako firma odpowiedzialna społecznie prowadzimy wiele działań aktywizujących i wspierających integracje lokalnych środowisk – naturalnie związanych z firmą i współodpowiedzialnych za jej sukces.

Angażujemy się w:

  • Projekty charytatywne

Wszelkie działania na rzecz społeczności. Wspieramy lokalne instytucje i osoby potrzebujące. Regularnie przekazujemy nie tylko fundusze dla dzieci potrzebujących, angażujemy się w akcje specjalne na rzecz szpitali, organizacji, ale również przekazujemy płytki ceramiczne na remonty przedszkoli, szpitali i szkół w całej Polsce. Uczestniczy także w działaniach charytatywnych, promując aktywną pomoc wśród pracowników oraz przekazując wartościowe przedmioty na aukcje i licytacje prowadzone na ten cel.

  • Wsparcie w edukacji dzieci i młodzieży

Dzięki współpracy z organizacjami, Cerrad wspiera dzieci i młodzież w edukacji m.in. poprzez praktyki szkolne w swoich zakładach produkcyjnych, będąc zaangażowanym w rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

  • Edukację rynku

Szkolimy klientów, architektów, wykonawców w Polsce i za granicą. Aktywna współpraca i budowanie relacji z Klientami pozwala na rozszerzenie sieci rekomendacji, wpływając jednocześnie na podniesienie rozpoznawalności naszej marki.

  • Sponsoring sportowy

Jesteśmy sponsorem tytularnym drużyny Plus Ligii: Cerrad Enea Czarni Radom. Angażujemy się również w sponsoring lokalny: Klubu MKS Orlicz Suchedniów, drużyny siatkarskiej Cerrad SMS Starachowice, pomagając rozwijać się młodym talentom.

Nasze działania opieramy na WSPÓŁPRACY

Współpracujemy z lokalnymi Samorządami, uczelniami m.in. z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, organizujemy konkursy dla młodych artystów,  inwestujemy w młode pokolenia i wspólnie pracujemy nad innowacyjnymi pomysłami i rozwojem oferty produktowej.

 

Organizacja odpowiedzialna to taka, na którą można liczyć, a wartości, którymi kierują się osoby do niej przynależące, dają wiarę w to, że dobrym sercem osiągniemy więcej.

Halina Bąk, Pełnomocnik ds. CSR Cerrad

21 maja 2024
Archimood

17 maja w warszawskim showroomie Grupy Cerrad odbyły się pierwsze autorskie warsztaty stworzone dla architektów […]

Archimood
17 maja 2024
Novator 2023

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach po raz siedemnasty nagrodziła przedsiębiorców i wynalazców w prestiżowym konkursie […]

Novator 2023
14 maja 2024
Coverings 2024

Za nami Targi Coverings 2024. Największe i najbardziej znaczące wydarzenie w branży ceramicznej i kamienia […]

Coverings 2024
22 kwietnia 2024
Serdeczne pozdrowienia z Atlanty!

Jesteśmy w samym sercu największego wydarzenia w branży ceramicznej i kamienia naturalnego, czyli na Targach […]

Serdeczne pozdrowienia z Atlanty!
16 lutego 2024
Uwielbiamy takie wieści!

Już po raz dwudziesty Redakcja Kwartalnika Wokół Płytek Ceramicznych wyróżniła i uhonorowała najpiękniejsze i wyróżniające […]

Uwielbiamy takie wieści!
2 stycznia 2024
Historia ceramiki

Ceramika była wytwarzana przez człowieka już wiele tysięcy lat temu. Współczesne płytki ceramiczne i porcelana […]

Historia ceramiki
11 października 2023
Cerrad na Cersaie 2023

Gorąca atmosfera, owocne spotkania, niesamowici goście specjalni, a przede wszystkim dwie uroczyste premiery nowych kolekcji […]

Cerrad na Cersaie 2023
20 lipca 2023
Cersaie 2023

  Z ogromną radością już dzisiaj chcielibyśmy Was zaprosić na najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży, Targi […]

Cersaie 2023