Poznaj naszą firmę

O nas

Cerrad

Nasze doświadczenie

Po wielu latach obecności na polskim i zagranicznym rynku zajmujemy dziś jedno z czołowych miejsc w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm produkcyjnych w Europie. Tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem naszego dynamicznego rozwoju. Pozwalają nam tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Wierzymy, że nasze podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Nasz styl

Wiemy, że to, co najlepsze ma swoje odzwierciedlenie w naturze, dlatego nasze produkty czerpią z połączenia nowoczesności i otaczającego nas świata. Nasze portfolio regularnie wzbogacają nowe kolekcje płytek inspirowanych rysunkiem drewna, powierzchnią minimalistycznego betonu, pięknem naturalnego kamienia czy eleganckiego marmuru. Produkty Cerrad pozwalają spełniać marzenia o wyjątkowej, niepowtarzalnej kompozycji. Różnorodne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz szeroki wybór multiformatów, pozwalają z pełną swobodą zrealizować najśmielsze architektoniczne wizje.

Rozwój

Konsekwentna realizacja strategii i inwestycje w nowoczesne technologie pozwalają nam wdrażać ambitne projekty i wyznaczają innowacyjną ścieżkę rozwoju firmy. Na przestrzeni lat stworzyliśmy kompleksową ofertę płytek o wyjątkowym designie, szerokiej palecie kolorystycznej, doskonałych właściwościach użytkowych, różnorodnych formatach oraz rodzajach wykończenia powierzchni. W 2018 roku zakończyliśmy budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła nam na stworzenie marki ULTIME. W naszej ofercie znajdują się płytki wielkoformatowe o unikalnych rozmiarach 280 x 120 cm i 20 x 240 cm. Do oferty wprowadziliśmy również linię innowacyjnych płytek o grubości 6 mm i stopnice v-shape. W 2019 r. staliśmy się inwestorem strategicznym spółki Ceramika Nowa Gala i Ceramika Gres. Doskonale uzupełniające się portfolia produktowe marek oraz zwiększenie mocy produkcyjnej dały nam możliwość przygotowania oferty o jeszcze szerszej gamie innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających potrzebom naszych Klientów. Znajdują się w niej m. in. płytki gresowe barwione w masie, idealnie sprawdzające się w wymagającym segmencie sprzedaży inwestycyjnej.

Design na światowym poziomie

Konsekwentna i doskonale przemyślana strategia otwiera przed nami kolejne segmenty rynku, zarówno polskiego jak i światowego. Kolekcje płytek Cerrad zdobywają uznanie klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie. Wiemy, że połączenie funkcjonalności, trwałości i ponadczasowej estetyki to klucz do sukcesu, dlatego rokrocznie prezentujemy naszą ofertę produktową na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych m.in.: Cersaie, Coverings, Cevisama, BAU, Eurobaustoff.

marki_cerrad

 

Nasz sukces jest konsekwencją sprawnego zarządzania, innowacyjności, wysokiej jakości produktu i zaangażowania ludzi. Pracownicy to największy kapitał firmy. Wszystkie te czynniki przekładają się na osiągnięcie wysokiej pozycji i renomy na rynku krajowym i międzynarodowym. Cerrad jest m.in. laureatem Diamentów Forbesa 2019 i 2020, otrzymał również prestiżowe wyróżnienie Pracodawcy Rzeczpospolitej 2019 roku.