Poznaj naszą firmę

O nas

Cerrad

Nasze doświadczenie

Od ponad dwudziestu lat tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem naszego dynamicznego rozwoju. Pozwalają nam tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Wierzymy, że nasze podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Nasz styl

Wiemy, że to, co najlepsze ma swoje odzwierciedlenie w naturze, dlatego nasze produkty czerpią z połączenia nowoczesności i otaczającego nas świata. Nasze portfolio regularnie wzbogacają nowe kolekcje płytek inspirowanych rysunkiem drewna, powierzchnią minimalistycznego betonu, pięknem naturalnego kamienia czy eleganckiego marmuru. Produkty Cerrad pozwalają spełniać marzenia o wyjątkowej, niepowtarzalnej kompozycji. Różnorodne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz szeroki wybór multiformatów, pozwalają z pełną swobodą zrealizować najśmielsze architektoniczne wizje.

Rozwój

Od początku istnienia firmy stawiamy na nieustanny rozwój – poszukujemy nowych inspiracji, wzbogacamy naszą ofertę i z każdym dniem pracujemy nad zaskakującymi rozwiązaniami. W lipcu 2018 r. zakończyliśmy budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła nam na stworzenie marki ULTIME. Sukces rynkowy zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, poprzez inwestycje w infrastrukturę i technologię, której głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom.

Design na światowym poziomie

Konsekwentna i doskonale przemyślana strategia otwiera przed nami kolejne segmenty rynku, zarówno polskiego jak i światowego. Kolekcje płytek Cerrad zdobywają uznanie klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie. Wiemy, że połączenie funkcjonalności, trwałości i ponadczasowej estetyki to klucz do sukcesu, dlatego rokrocznie prezentujemy naszą ofertę produktową na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych.