Otwarcie największego salonu w USA
Otwarcie największego salonu w USA
14 listopada 2022

Cerrad podczas otwarcia największego salonu w USA Encore Gallery w St. Charles.

3 listopada miało miejsce uroczyste otwarcie Encore Gallery w St. Charles – prawdopodobnie największego salonu sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, który w swojej ofercie ma m.in. płytki ceramiczne i to, co jest związane z wyposażeniem i stworzeniem wymarzonej łazienki, kuchni czy salonu. W uroczystym otwarciu uczestniczyli również przedstawiciele Cerrad i Cerrad Corp.

Encore Gallery jest importerem, dystrybutorem i dostawcą m.in. nowoczesnych, najbardziej zaawansowanych technologicznie płytek gresowych i ceramicznych, oraz produktów przeznaczonych do projektowania i urządzania wnętrz. Firmę z wielkimi sukcesami prowadzą Polacy. Pomysłodawcą i właścicielem Encore Gallery jest Marcin Kondek. To już trzecia lokalizacja Encore Gallery  w Illinois.

Na powierzchni 1858 m2 (20000ft2) rozmieszczono kilkadziesiąt boksów i ekspozycji, na których prezentowanych jest setki kolekcji płytek ceramicznych w wielu formatach, o pięknym designie i szerokim wyborze wykończenia powierzchni. W ofercie znaleźć można również kolekcje marki Cerrad. Wśród nich flagowe, takie jak: Softcement, Tacoma, Masterstone, czy kolekcje drewnopodobne: m.in. Libero, Acero, Nickwood.  

Oficjalne otwarcie trzeciego, najnowszego, działającego od września, salonu Encore Gallery, miało miejsce 3 listopada. Na uroczystość przybyli współpracownicy firmy i zaproszeni goście. Nie zabrakło również naszych przedstawicieli.

– To pierwszy salon, jaki widziałem w USA na tak wysokim poziomie. Jest to standard niespotykany w USA, wzorowany na najlepszych showroomach europejskich, a który pozwoli konsumentowi amerykańskiemu zobaczyć potencjał i piękno płytek ceramicznych. Jesteśmy dumni z uczestnictwa w tym projekcie i z bycia partnerem Encore Gallery. Chicago i okolice zyskało unikalnego dostawcę płytek oraz gotowych rozwiązań i aranżacji wnętrz na wymagającym, ale również bardzo zasobnym rynku amerykańskim – mówi Filip Cegłowski, Chief Commercial Officer, Grupa Cerrad.

e
– Encore Gallery to nietuzinkowy salon sprzedaży, który z rozmachem pokazuje, jak pięknie można aranżować przestrzeń domową. Sposób prezentacji płytek w ich pełnych rozmiarach pozwala wydobyć ich naturalne piękno. Wizja właścicielska zmienia definicje amerykańskiego salonu sprzedażowego wnosząc najwyższe europejskie standardy. To miejsce, gdzie nie kupuje się wyłącznie produktu, a kompletne rozwiązania –
mówi Piotr Tarasiński, Managing Director, Cerrad Corp. i dodaje, że fundamentem pod współpracę, której efekty możemy podziwiać, jest przede wszystkim podejście do biznesu właściciela Encore, jego wizja rozwoju firmy oraz planów długoterminowych, które są zbieżne z wizją rozwoju Cerrad w USA.

Piotr Tarasiński zaznacza również, że w ramach współpracy planowane są dalsze działania związane m.in. z kampanią promocyjną produktów Cerrad x La Mania Home.

Misją salonu Encore Gallery jest wsparcie i obsługa Klienta od samego początku planowania, aż do końcowego etapu realizacji inwestycji. Na miejscu pracuje profesjonalna obsługa klienta, która służy ofertą m.in. bezpłatnego, profesjonalnego projektu 3D, wizualizacji i renderowania wymarzonej łazienki, kuchni etc. Klient może wybrać płytki, a specjaliści i pracownicy salonu zajmą się również realizacją.

Zapraszamy do nowo otwartego salonu, który swoją siedzibę ma przy 1950 Lincoln Hwy., St. Charles, IL 60174, tel. 1-224-770-1241