Niepowatarzalny styl w zgodzie z naturą. Nowości od Cerrad.
Niepowatarzalny styl w zgodzie z naturą. Nowości od Cerrad.
22 listopada 2019

Niepowatarzalny styl w zgodzie z naturą. Nowości od Cerrad.

To, co najlepsze ma swoje odzwierciedlenie w naturze. Drewno zachwyca kolorami i strukturą, buduje wyjątkowy klimat i dodaje wnętrzu przytulności. Z przyjemnością prezentujemy nowe kolekcje płytek: Notta, Tramonto i Giornata, które pozwolą cieszyć się doskonałym, ponadczasowym i funkcjonalnym wnętrzem!

Podczas tegorocznej odsłony Targów Cersaie po raz pierwszy w swojej historii wystawienniczej zaprezentowaliśmy wyłącznie nowości, które zostały docenione przez ekspertów z zakresu projektowania wnętrz i architektury. Wkrótce dostępne w sprzedaży będą pierwsze z nich. Nowe kolekcje to płytki w wyjątkowym formacie: 11×60 cm, w pięciu inspirujących wariantach kolorystycznych.

 

Płytki z kolekcji Notta, Giornata i Tramonto, o matowym wykończeniu zachwycają kolorami i strukturą, dając nieskończone możliwości kreowania ciekawych przestrzeni zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Są wytrzymałym i praktycznym sposobem na wypełnienie każdej przestrzeni. Sprawdzą się we wszystkich wnętrzach, a ze względu na swoje właściwości również na tarasach i balkonach.