Konkurs Polska Firma
Konkurs Polska Firma
8 grudnia 2022

Cerrad Czempionem zrównoważonego rozwoju


Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

Co roku nagradzane są firmy, które odważnie wychodzą na globalny rynek, podejmują ryzyko inwestycji, tworzą innowacyjne produkty i usługi.

 

Za nami 11. Edycja Konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, którego ideą jest promowanie aktywności polskich przedsiębiorstw na światowych rynkach. Z nieskrywaną radością i ogromnym wzruszeniem odebraliśmy Czempiona w kategorii zrównoważonego rozwoju – ekologia.

Stanowi to zwieńczenie naszej pracy i wysiłku wkładanego we wdrażanie proekologicznych rozwiązań przy prowadzeniu działań eksportowych. Nagrodę odebrał Filip Cegłowski podczas uroczystej gali, która odbyła się w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie, 7 grudnia.

Dziękujemy Organizatorom: PwC oraz Puls Biznesu za uznanie naszej pracy i za przyznane wyróżnienie. To dla nas ogromny zaszczyt!


fot. Marek Wiśniewski, Puls Biznesu