Coverings 2024
Coverings 2024
14 maja 2024

Cerrad na Targach Coverings 2024

Za nami Targi Coverings 2024. Największe i najbardziej znaczące wydarzenie w branży ceramicznej i kamienia naturalnego w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Północnej.

W dniach 22-25 kwietnia b.r. w Atlancie odwiedzający targi goście mogli zapoznać się z produktami kreującymi nowe trendy w dziedzinie wykończenia, spotkać się z licznymi wystawcami z całego świata. Była to także doskonała okazja, by poznać trendy i kierunki rozwoju, w jakich zmierzają producenci z branży, nowoczesne technologie produkcji oraz działania, jakie podejmują m.in. w celach proekologicznych.

To wydarzenie o ponad 30 letniej tradycji, co czyni je jednym z najważniejszych, a zarazem najbardziej renomowanych eventów w branży wykończeniowej. Jest doskonałym miejscem nie tylko do prezentacji nowości ofertowych, ale też innowacji w zakresie produkcji oraz zaprezentowania DNA marek, ich filozofii oraz podejścia biznesowego.

Ponad 1000 wystawców z ponad 40 krajów na świecie, dziesiątki tysięcy odwiedzających i niezliczona ilość dobrego, światowego wzornictwa – obecność podczas tegorocznej edycji była doskonałą okazją do spotkania najlepszych architektów, projektantów, wykonawców oraz inwestorów z całego świata, a tym samym zapoznania się z trendami, które będą obowiązywać w nadchodzących sezonach.

Dla firmy Cerrad obecność na Targach Coverings była ugruntowaniem wysokiej pozycji, jaką od kilku lat zajmuje na światowym rynku ceramicznym. Targi były nie tylko idealną okazją do zapoznania odwiedzających z naszą ofertą produktową. Lokalizacja stoiska przy głównej alejce w strefie TCNA (The Tile Council of North America), przeznaczonej dla amerykańskich producentow płytek potwierdziła nasze ambitne plany rozwoju na tym rynku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za inspirujące spotkania i rozmowy.