Bądź na bieżąco
Aktualności
Cerrad uhonorowany statuetką Animator gospodarki
25 maja 2018

Cerrad uhonorowany statuetką Animator gospodarki

Z ogromną dumą informujemy, że zostaliśmy uhonorowani statuetką „Animator Gospodarki” w konkursie Novator, organizowanym przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową.


Kapituła doceniła dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa i wkład w ożywienie gospodarcze regionu.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Muzeum Narodowym w Kielcach. To prestiżowe wyróżnienie, przyznane już po raz dwunasty, służy propagowaniu idei innowacyjności w gospodarce oraz promocji firm, które mają największe osiągnięcia w dziedzinie prowadzania innowacji oraz kształtowaniu pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego.

Nagrody przyznano za 2017 rok – szczególny dla nas z uwagi na poszerzenie portfolio produktowego o kolejne kolekcje w wykończeniu matowym i lappato, a także podjętych inwestycji. To właśnie w zeszłym roku rozpoczęliśmy budowę najnowocześniejszej fabryki w Europie środkowo – wschodniej. Linia oparta na prasie LAMGEA, a także najdłuższy w Europie piec do wypału płytek sięgający 180 metrów, pozwalają nam na produkowanie największych płyt gresowych na polskim rynku, sięgających rozmiarów 160×320 cm.

Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursową jest efektem nieustannej pracy i ciągłych wysiłków, które wpływają na przemiany społeczne i gospodarcze w naszym regionie, a tym samym w kraju i na świecie. Wielopłaszczyznowy rozwój, profesjonalizm, innowacyjność, kreatywność – to podstawowe filary naszej działalności, które są fundamentem intensywnego rozwoju i pozwalają nam tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy wzornicze.
Przyznana nam nagroda, a tym samym uznanie ekspertów to ogromny powód do dumy i potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju, który od lat konsekwentnie realizujemy.