66.249.66.218 Cerrad ponownie na targach Cersaie w Bolonii - Cerrad
Cerrad ponownie na targach Cersaie w Bolonii
Cerrad ponownie na targach Cersaie w Bolonii
6 września 2019

Cerrad ponownie na targach Cersaie w Bolonii

Tegoroczne międzynarodowe targi Cersaie to kolejna, fantastyczna okazja do ekspozycji najnowszego asortymentu firmy Cerrad. Producent bierze udział w wydarzeniu już po raz piąty. Event organizowany w Bolonii jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na światowym rynku  płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Tym razem Cerrad zaprezentuje kilkadziesiąt najnowszych kolekcji, m.in. linie wielkoformatowych płytek gresowych. A wszystko to na efektownym stanowisku wystawienniczym, liczącym sobie aż 204 m2.

Firma Cerrad wystawiała swój asortyment na wielu prestiżowych wydarzeniach, takich jak m.in. BAU w Monachium, TISE w Las Vegas czy Coverings w Orlando. W planach pozostają również targi wyposażenia wnętrz- Warsaw Home, odbywające się w dniach 3-6.10.2019.

Tegoroczna powiększona powierzchnia wystawiennicza Cerrad będzie doskonałym tłem dla prezentacji nowości, m.in. imponujących kolekcji wielkoformatowych płytek gresowych utrzymanych w stylistyce kamienia, betonu oraz drewna. Wierzymy, że nasze tegoroczne propozycje doskonale wpiszą się w trendy nadchodzącego sezonu.

Jak podkreślają projektanci Cerrad, boloński event Cersaie to przedsięwzięcie organizowane z ogromną inwencją i rozmachem. Na targach można spotkać światowych pionierów z branży, którzy na bieżąco wytyczają gorące trendy i tendencje. Najnowsze kolekcje Cerrad z pewnością wpisują się w obecnie obowiązujące kanony modowe, dlatego mogą być doskonałą inspiracją dla designerów odwiedzających targi międzynarodowej klasy.