Bądź na bieżąco
Aktualności
Spełniamy marzenia o bezpiecznym domu. Kolekcje płytek Cerrad w programie „Nasz Nowy Dom”
8 listopada 2018

Spełniamy marzenia o bezpiecznym domu. Kolekcje płytek Cerrad w programie „Nasz Nowy Dom”

Firma Cerrad została partnerem programu Polsatu „Nasz Nowy Dom”, podczas którego pomoże wyremontować kuchnie i łazienki potrzebujących rodzin. Premierowa emisja odcinków zaplanowana jest na 8, 15 i 22 listopada.

Z dumą dołączamy do projektu Polsatu. Cieszymy się, że kolekcje oferowanych przez nas płytek gresowych oraz klinkierowych: Tonella, Apenino, Tassero, Fuerta, Cambia, Foggia oraz Piatto, staną się wyposażeniem remontowanych pomieszczeń i pomogą spełnić marzenia kolejnych bohaterów programu. Wierzymy, że starannie wybrane produkty nie tylko zapewnią najwyższy komfort użytkowania, ale dzięki subtelnym barwom i stonowanym wzorom pozwolą także wprowadzić do wnętrza tak potrzebne teraz rodzinom ciepło i spokój.

Program „Nasz nowy dom”, prowadzony przez Katarzynę Dowbor, przedstawia rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i mieszkają w domach wymagających pilnego remontu. Poznajemy ich historię oraz marzenia. Udział w programie jest dla nich często ostatnią nadzieją, by zapewnić swoim najbliższym ciepły, bezpieczny i przytulny dom.

Ekipa remontowa ma zaledwie 5 dni na to, by spełnić marzenia kolejnych bohaterów. Szczęśliwe, z pomocą wykwalifikowanych fachowców oraz partnerów programu, jej wysiłki zawsze kończą się sukcesem, niejednokrotnie przekraczając najśmielsze oczekiwania wszystkich członków rodzin.

Odcinki, których partnerem jest firma Cerrad, będzie można obejrzeć w stacji telewizyjnej Polsat w czwartki: 8, 15 i 22 listopada.