Bądź na bieżąco
Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu dla studentów ASP. im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
4 czerwca 2019

Rozstrzygnięcie konkursu dla studentów ASP. im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Studenci wydziału Wzornictwa i Architektury wnętrz , niezliczona ilość kreatywnych pomysłów oraz szerokie portfolio płytek dedykowanych nowoczesnym przestrzeniom – Cerrad kolejny raz stawia na współpracę z młodymi projektantami.

Świeże spojrzenie na wykorzystanie płytek ceramicznych oraz nieszablonowe podejście do gresu jako elementu dekoracyjnego– to główne założenia współpracy firmy Cerrad i łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Cerrad postawił przed studentami ASP dwa kreatywne zadania konkursowe, ściśle związane z obraną przez nich dziedziną. Adepci Architektury wnętrz zmierzyli  się z opracowaniem projektu nowoczesnej przestrzeni biurowej z wykorzystaniem naszych płytek, studenci Wzornictwa opracowali projekty nieszablonowych  zastosowań produktów Cerrad. Zwycięzcy każdej z kategorii zdobyli nagrodę w wysokości 2 500 zł.

Studenci w swoich pracach przedstawili różnorodne podejście do tematu wykorzystania płytek gresowych, udowadniając, że materiał ten stanowi doskonały fundament do kreatywnego wykorzystania w niemal dowolnej przestrzeni.

  • I miejsce w kategorii „Opracowanie projektu nieszablonowego wykorzystania produktów Cerrad” zespół projektowy w składzie „Anna Baumel, Maja Bujak, Patryk Koper.
  • I miejsce w kategorii „Opracowanie projektu wnętrza z wykorzystaniem płytek ceramicznych wchodzących w skład asortymentu Cerrad”- Dominika Petryniak