Lukka, nowoczesny wygląd w dużym formacie
8 czerwca 2017

Lukka, nowoczesny wygląd w dużym formacie

Z przyjemnością prezentujemy nową kolekcję płytek gresowych Lukka, w najmodniejszych formatach 79,7×79,7cm i 39,7×79,7cm.

Lukka to nowoczesna propozycja rektyfikowanych płytek gresowych, które doskonale imitują powierzchnie betonowe. Kolekcje Lukka charakteryzuje kreacyjna elastyczność. Płytki w kolorach bianco, dust, gris, grafit, z łatwością odnajdą się w minimalistycznych i nowoczesnych stylizacjach, tworząc naturalną estetykę wnętrza.

Dzięki swoim właściwościom płytki mogą być stosowane w miejscach o zwiększonej, a nawet intensywnej eksploatacji- w domowym salonie, miejscach publicznych czy na tarasie. Płytki prezentują się idealnie na podłogach i ścianach, w przeciwieństwie do betonu, nie wymagają impregnacji. Dodatkowo są kompatybilne z systemem ogrzewania podłogowego. Oryginalne, bogate wzornictwo potęguje efekt nowoczesności i pozwala stworzyć wyjątkowe aranżacje.

Kolekcje Lukka, oprócz płytek bazowych uzupełniają stopnica nacinana w formacie 39,7cmx79,7cm oraz cokół o wymiarze 8×79,7cm.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją projektantów Cerrad.