Cerrad Partnerem Głównym 5. edycji spotkań ‘Studio Dobrych Rozwiązań’
20 marca 2018

Cerrad Partnerem Głównym 5. edycji spotkań ‘Studio Dobrych Rozwiązań’

Z radością informujemy, że zostaliśmy partnerem głównym cyklu spotkań dla architektów Studio Dobrych Rozwiązań. To już piąta, przygotowywana z coraz większym rozmachem, edycja imprezy, której organizatorami są magazyny: branżowy Łazienka oraz wnętrzarski Świat Łazienek i Kuchni.

 

Na ten rok zaplanowano aż 16 spotkań, które odbywać się będą w wybranych miastach Polski od 28 lutego do 21 listopada.

Dwa z nich, w Bydgoszczy oraz Olsztynie, już za nami! Były to dla nas niezwykle ważne wydarzenia, gdyż po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować projektantom megaformatowe płyty gresowe z kolekcji Slabs o niespotykanym dotąd na polskim rynku rozmiarze 160×320 cm. Przedstawiliśmy także najnowsze, zgodne ze światowymi trendami, kolekcje inspirowane naturalnym drewnem, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem inwestorów. Spotkania były także doskonała okazją do ożywionych dyskusji w gronie branżowych specjalistów oraz poznania interesujących artystów, znanych m.in. z autorskich programów telewizyjnych.

Udział w tych wydarzeniach z pewnością pozwoli nam zaistnieć w świadomości dużej grupy projektantów oraz architektów, którzy tłumnie uczestniczyli w dotychczasowych spotkaniach. Tak imponująca frekwencja jest potwierdzeniem, że potrzeba wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą oraz lepszego poznania wzajemnych oczekiwań jest naprawdę duża.

Wierzymy, że nasza obecność podczas 5. edycji imprezy, pozwoli na systematyczny rozwój współpracy z projektantami, którzy z wykorzystaniem naszych produktów tworzyć będą unikalne wnętrza w pełni odpowiadające oczekiwaniom inwestorów.